Думка фахівців про Ал-Анон

Сімейні групи Ал-Анон співпрацюють з фахівцями в галузі медицини, психології, соціальної допомоги, реабілітації залежних і з громадськими активістами. Ми діємо тільки від свого імені і ні до кого не належимо. У той же час готові до співпраці в сфері спільного вирішення проблеми алкоголізму і його наслідків.

Дотримуючись особистої анонімності членів групи і принципів співтовариства (самозабезпечення, нерелігійність, аполітичність), ми будемо раді спілкуванню, якщо за родом діяльності Ви стикаєтеся з людьми, які зловживають алкоголем, і їх близьким оточенням.

З усіх питань звертайтеся в інформаційну службу Ал-Анон/Алатін України:

телефон – 095 838 29 33

електронна адреса -ukralanon@gmail.com

 

«Ми поділяємо Вашу думку, що в теперішній час в Україні значними темпами зростає кількість сімей, страждаючих від хвороби алкоголізму. Інститут схвалює основну мету Співдружності  Сімейних груп Ал–Анон, яка полягає в підтримці та сприянні подоланню наслідків хвороби для членів сімей та близького оточення хворих на алкоголізм.»

Директор Українського науково-дослідного інститута соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України д.мед.н. Ірина Яківна Пінчук