Політика конфіденційності

 

Заява про конфіденційність

Громадське об’єднання «Всеукраїнський центр обслуговування сімейних груп Ал-Анон в Україні» (ЦО Ал-Анон) поважає вашу конфіденційність.

ЦО Ал-Анон представляє цю заяву, щоб проінформувати вас про нашу політику конфіденційності та діяльності, і способом, за допомогою якого ваша особиста інформація збирається онлайн і як використовується. Ми структурували наші сайти так, що ви можете відвідувати сімейні групи Ал-Анон в мережі, не ідентифікуючи себе і не надаючи будь-яку особисту інформацію. Ми зробили цю замітку доступною для читання на нашому публічному сайті. Наша заява застосовується до всіх доменів, що належать нам.

Безпечне зберігання вашої інформації.

  • ЦО Ал-Анон не надає будь-яку інформацію третій особі.
  • ЦО Ал-Анон намагається охороняти інформацію, яку ви нам надаєте, що уникнути неправомочного доступу або розкриття даних, та переконатися в належному використанні інформації. ЦО Ал-Анон має відповідні фізичні та управлінські методи, що охороняють інформацію, яку ми збираємо.

Зміни в цій заяві

ЦО Ал-Анон може час від часу вносити зміни та доповнення в цю заяву про конфіденційність. Закликаємо вас періодично переглядати цю заяву про конфіденційність, щоб залишатися поінформованими про те, як ми допомагаємо захистити вашу особисту інформацію.

Зв’язатися з нами

Ми цінуємо ваші думки. Якщо у вас є коментарі або питання щодо нашої Політики конфіденційності, будь ласка, надсилайте їх на наступну адресу або телефонуйте нам:

контактний e-mail: ukralanon@gmail.com

Телефон офісу: +38 050 520 24 35 з 9.00 до 18.00