Цього року мені пощастило вперше побувати на Форумі АА в місті Городок, у програмі якого були збори Ал-Анону. Я перебувала в захваті від того, що люди, які постраждали від сімейної хвороби, можуть справді радіти, почуватися щасливими та вільними — й щиро цим ділитися. Оскільки в моїй місцевості немає “живих” груп, це стало моїм першим досвідом особистого спілкування зі спільнотою. Зустрічі виявилися настільки сповненими життя, сили та свободи, що всі мої сподівання були перевершені. Коли я чула свідчення людей про те, які чудеса сталися в їхньому житті після приходу в нашу програму і бачила їхні очі, я почувалася неймовірно вдячною Вищій Силі. Ця програма — справжнє джерело зцілення від хвороби, яка спотворює особистість, руйнує сім’ї та забирає надію. Спілкування в групах, спікерські, розважальна програма — три дні пролетіли, як одна мить. Я вперше почувалася частиною великої, міцної та безпечної родини Ал-Анону, осягнула силу нашої єдності.
Вдячна організаторам і особливо вдячна Богу за те, що допоміг мені здолати страхи та сумніви і бути там. Ця зустріч зміцнила мою віру та окрилила мене.
Тетяна, членкиня Ал-Анону.