Література

З часу свого заснування в 1951 році, Сімейні групи Ал-Анон видали понад 100 книг і брошур. Вони відображають нашу основну мету: допомагати сім’ям і друзям одужувати від наслідків зловживання спиртним близькими людьми.

Література, схвалена Конференцією Ал-Анон, являє собою єдиний друкований інструмент програми Ал-Анон. Він ефективний нарівні з іншими інструментами (відвідування зборів, робота по кроках зі спонсором, спілкування з членами групи).

Вся література захищена авторськими правами. Тому переклад, друк і розповсюдження літератури в будь-якому вигляді без письмового дозволу WSO на території України є незаконними.

Для забезпечення груп роздатковим матеріалом запрошуємо бажаючих членів Ал-Анон для служіння в літературному комітеті (він займається перекладом літератури, схваленої Конференцією Ал-Анон, з англійської мови).

Бажаючі отримати (безкоштовно) макети роздаткових матеріалів (стенди, плакати, флаєри, листівки, візитки) можуть отримати їх електронний варіант, написавши на пошту litcom@www.al-anon.org.ua або скачати їх здесь:

Раздаточные материалы для групп Ал-Анон

Перша газета Вестник

Список літератури

20 питань допоможуть зрозуміти читачу, чи потрібен йому Ал-Анон.

Усе, що ви хотіли б дізнатись про відмежування.

20 питань допоможуть підліткам вирішити, чи потрібен їм Алатін.

20 питань допоможуть зрозуміти читачу, чи зможе він отримати допомогу в Ал-Аноні.

Короткі відповіді на типові питання про пожертви, про те, як групи можуть використовувати свої кошти  для використання місцевих і всесвітніх служб та що вони можуть робити для існування Ал-Анону.

Коротка довідка про Ал-Анон для нових членів співдружності.

В буклеті роз’яснюється, яким чином непередбачуваність, тяга, одержимість і заперечення зачіпають людей, що живуть поруч з алкоголіком.

У буклеті описується типове оману членів сім’ї і друзів алкоголіків, коли вони намагаються впоратися з алкоголізмом їхніх близьких.

Чіткий, реалістичний погляд на алкоголізм, проблеми, з якими стикаються близькі алкоголіка і вибір, доступний сім’ї.

Як працюють групи Ал-Анон/Алатін (українською мовою)

Замовити літературу

Ви можете замовити літературу Ал-Анону, написавши листа на адресу litcom@www.al-anon.org.ua

обо зараз заповнити цю форму