Як допомогти собі

Алкоголізм як сімейна хвороба зачіпає всіх членів сім’ї і близьких до п’яниці людей. Родичі знаходяться в постійному стресі, неспокої, відчувають сором і провину, жалість до себе і злість на алкоголіка. Навіть якщо він здатний якийсь час залишатися тверезим або не знаходиться поруч.

Допомогти собі вийти з руйнівних стосунків можна. Найкраще робити це з допомогою людей, які самі були на Вашому місці і навчилися відмежуванню від проблем п’яниці. Знайти таких людей і перейняти їх досвід можна на зборах групи у Вашому місті (Як знайти збори).

Ми збираємося разом, щоб навчитися новому, кращому, способу життя, щоб знайти щастя і душевний спокій незалежно від вживання алкоголіка чи його присутності поруч з нами.

Якщо поблизу немає зборів, або Ви поки не готові на них прийти, ознайомтесь з доступною літературою Ал-Анон. Прочитавши її, зорієнтуєтесь чи підходить Вам Ал-Анон і що таке Відмежування.

Ви можете створити нову групу Ал-Анон. Надіслати на e-mail ukralanon@gmail.com заповнену форму реєстрації групи, а Методичні рекомендації пояснять, як це зробити у відповідності до Традицій і дадуть необхідну інформацію для початку.

З будь-яких питань звертайтесь в інформаційну службу Ал-Анон/Алатін України:

• телефон – 095 838 29 33