Я думала про свої стосунки з Вищою Силою і зі своїм сином. І ось те, що, як я думаю, сказала би моя Вища Сила:

«Шеллі,

ти хочеш почути від Мене про те, як відпустити свого сина. Ти не відмовляєшся від нього, як це може здатися. Ти просто передаєш його благополуччя з-під твоєї опіки під Мою.

У Мене ніколи не було такого задуму для тебе, щоб ти керувала, направляла і контролювала його життя. Це Моя роль. Твоя роль з самого початку полягала в тому, щоб любити його, захищати і вчити. Ти це зробила. Він ніколи не був твоїм назавжди.

Щоб знайти спокій, ти повинна відпустити його. Тільки твоє вперте свавілля стоїть на шляху тих планів, які у мене є для нього.

Я знаю, що у тебе немає наміру втручатися, але ти служиш перешкодою. Ти не всезнаюча і не всемогутня. Ти не можеш забрати його хворобу. Ти не можеш так любити його, щоб він вилікувався. Тільки Я можу це зробити.

Тобі треба довіряти тому, що Я дбаю про добробут твого сина. Тобі треба довіряти тому, що Я люблю його більше, ніж твоєю людською любов’ю. Мої задуми, мої шляхи, мої плани більші, ніж ти можеш осягнути. Твоє життя таке коротке, однак ти витрачаєш так багато часу на занепокоєння і страх.

Так, твій син може передчасно скоротити своє життя. Це не є Моїм задумом, але це – його вибір. Він також повинен довіряти Мені і шукати, як встановити відносини зі Мною. Тільки тоді Я можу проявитися в його житті. Я не стану насильно проявляти Себе для нього чи для тебе. Я більш ніж готовий, щоб брати участь у ваших життях, але тільки в тій мірі, в якій ви дозволите Мені. Ми обидва знаємо, яка боротьба відбувалася в тобі, щоб довіритися Мені.

Ти не можеш полегшити її для сина, щоб він довірився Мені. Він повинен знайти Мене власним шляхом, і він робить для цього все, що може. Дай йому зробити це. Зійди з дороги. Люби його як Моє дитя, так, як Я люблю його. Але дай йому піти, щоб він зміг бути сам по собі, щоб не трапилося.

Ми будемо в цьому разом. У будь-який час ти можеш прийти до Мене, щоб розповісти свої тривоги і проблеми. Я вислухаю тебе. Я завжди вислуховував. Але Я можу вибрати зберігати мовчання. Це Мій спосіб зміцнювати тебе і розвивати.

Я знаю, що ти любиш сина, і Я люблю тебе за це. Але, врешті-решт, він Моя дитина, і Я знаю, що найкраще для нього. Передоручи його Мені, і ти виростеш. Ти знайдеш той спокій, якого хочеш. У твому власному житті, в тебе є так багато всього, на чому можна зосередитися. Сфокусуйся на розвитку самої себе, і дозволь Мені подбати про твого сина.

Завжди любляча тебе,

Твоя Вища Сила».

Посилання на історію

http://www.al-anon.alateen.org/for-parents/item/600-i-m-putting-my-son-in-your-care