[:ru]есть только по-украински – см. в другой части сайта[:ua]Резюме 7 Конференції

 

15-16 червня 2019 р. в Києві відбулася Сьома Всеукраїнська Конференція національної служби Сімейних груп Ал-Анон в Україні під гаслом: “Нехай почнеться від мене”.

 

На Конференцію приїхали делегати з різних міст (Богатирівка, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Мелітополь, Одеса, Полтава, Прилуки, Стрий, Харків, Хмельницький). Всього 32 делегати з правом голосу та 11 гостей. Впродовж двох днів делегатами обговорювалися питання, важливі для Ал-Анону в нашій країні.

Голова та члени Ради Повірників, Голови комітетів, а також Голова Центру Обслуговування звітували про роботу, виконану впродовж 2018/2019 років та запропонували теми для роботи на наступні 2019/2020 р. Звіти були затверджені Конференцією.

У своїх звітах вони розповіли, що між Конференціями регулярно відбувалися засідання Ради Повірників, Комітетів, на яких обговорювались питання співпраці з громадськістю, можливість подальшого забезпечення груп літературою, робочими матеріалами, наповнення сайту та інші поточні питання.

Радою Повірників зроблено переклад Положення про організацію служб співдружності Сімейних груп Ал–Анон в Україні “Наша Структура” на українську мову.

Восени минулого року був оновлений сайт Ал-Анон/Алатін в Україні за останніми вимогами і тенденціями в цій галузі, і проводиться його подальша структуризація.

Створена інформаційна сторінка «Ал-Анон в Україні» в соціальних мережах Facebook та Instagram. Також створена сторінка “Googl – бізнес”.

На офіційному сайті Ал-Анону в Україні (www.al-anon.org.ua) регулярно оновлюється інформація про групи Ал-Анону, які є в нашій країні. Забезпечена постійна робота інформаційної лінії, що сприяє поширенню ідей Ал-Анону і контактів груп для тих, хто потребує нашої допомоги.

Конференцією вирішено провести святковий форум, присвячений 30-ій річниці Ал-Анон в Україні, 12-13 жовтня в м. Києві.

Запропоновано створити комітет Алатін в Україні. Пропозиція була підтримана одноголосно. Після чого була створена Ініціативна група.

Завершили трирічний термін служіння повірник-скарбник, повірник-секретар та достроково закінчила своє служіння заступник Голови РП. Конференцією були обрані нові члени Ради Повірників: ПГ “Внутренняя Монголия” (м. Київ), ПГ “Вибрані” (м. Львів), ПГ “Калина” (м. Луцьк).; міжнародний делегат: ПГ “Внутренняя Монголия” (м. Київ); члена Ревізійної комісії: ПГ “Преображение” (м. Мелітополь).

В рамках Конференції відбувся Семінар з обслуговування. А також був проведений Семінар по вивченню 12 традицій у вигляді інтерактивної гри, де в імпровізованих міні-сценках виступили учасники Конференції.

Комітет по організації Конференції висловлює вдячність всім учасникам Сьомої Всеукраїнської Конференції.

Наступна, Восьма Конференція, відбудеться 13-14 червня 2020 року в м. Мелітополі під гаслом “Мужність змінити те, що можу”.

 

Організаційний комітет з підготовки та проведення

Сьомої Всеукраїнської Конференції

по обслуговуванню  сімейних груп Ал-Анон в Україні[:]