Я страждала від стосунків, в яких мене словесно ображали (не вперше), коли спробувала знайти Ал-Анон. Я чула, що він може допомогти мені з моїми проблемами. Я пішла на збори і запитала в однієї жінки після завершення, чи правда, що я можу ходити тільки тоді, коли знаю людей, які п’ють. Вона відповіла, що тільки за цієї умови. Збентежена, я зателефонувала в центральний офіс в моєму регіоні і задала те ж саме запитання. І отримала таку ж відповідь.

Через десять років і два досвіди співзалежних, образливих стосунків, я притягла себе на збори Ал-Анон, сподіваючись, що, нарешті, мене приймуть. Останні руйнівні стосунки були з чоловіком, який вирішив кинути пити 13-ма роками раніше. Я не знала, чи означало це, що він був алкоголіком, але вирішила, що цього достатньо для того, щоб привести мене до дверей Ал-Анону. Я була в розпачі.

На моє полегшення, ніхто не питав мої вірчі грамоти. Жінка, яку я попросила спонсорувати мене, не питала, чи знаю я якогось алкоголіка. Згодом, я розповіла їй про те, що трапилося десять років тому. Вона з тривогою похитала головою і сказала, що якщо хтось приходить на зібрання і відчуває, що йому це близьке, то йому потрібно бути тут.

Зараз я відвідую зібрання і працюю по кроках більше 5 років, і програма змінила моє життя. Я до сих пір не знаю, чи були алкоголіки в моїй родині, але підозрюю, що дійсно підходжу для Ал-Анону, тому що перебуваю в чудових стосунках з чоловіком, який протверезів в Анонімних Алкоголіків 11 років тому.

Безумовно, я зустрічаю новачків з відкритими обіймами, а якщо вони запитують, чи можуть бути в Ал-Аноні, я відповідаю, що це вони вирішують самі. Я підтримую їх, щоб вони намагалися відвідувати різні зібрання, і кажу, що якщо вони відчувають приналежність, то цього достатньо.

Тепер я знаю, що відповідала вимогам всі ці роки. Мої минулі важкі стосунки були з дорослими дітьми алкоголіків. Алкоголізм безсумнівно і глибоко торкнувся мого життя. Просто на той час я не усвідомлювала цього.

анонім

Посилання на історію

http://www.al-anon.alateen.org/woman-broke-from-pattern-of-abusive-relationships